Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri
Ana Sayfa  >  Servisler
Hakkımızda
Neden PowerWeb
Kampanyalar
Abonelik İşlemleri
Duyurular
PowerWeb Live
PowerWeb Pro
PowerWeb Grid
Servisler
İçerik Servisleri
Tasarım Servisleri
Yazılım Servisleri
Çözümler
İçerik Servisleri

İçerik Geliştirme ve Yönetimi

Amerikan Time Dergisi, 2006 yılında, yılın kişisi olarak "siz"  başlığıyla, "onları", yani internet üzerinde bilgi ve içerik üreten, ürettiklerini paylaşan kullanıcıları seçtiğinde, tüm dünyanın gözü, web 2.0 olarak adlandırılan internetteki bu yeni döneme odaklanmıştı. Bununla birlikte, sürekli yenilenen ve en güncel olmayı başaran, dikkat çeken, gündem oluşturan, elden ele dolaşacak, kulaktan kulağa fısıltılar yayacak, sıradışı, eğlenceli ya da trajik, ama mutlaka "en ve ilk" olacak içerik sağlamanın önemi arttı.

Üreten, paylaşan ama hızla tüketen bu yeni kullanıcı profiline uygun içerik sağlayan siteler, bunu sürekli yaptıklarında web 2.0 dünyasının yıldızı oldular.

İnternette bulunma amacınız ne olursa olsun, dikkatleri üzerinize çekmeyi ya da kullanıcıların hakkınızda konuşmasını istiyorsanız, onlara bu yeni kurallara uygun içerik sunmalısınız.

PowerWeb, kurumsal siteniz, kurumsal blogunuz, uydu siteleriniz ya da müşterileriniz için hazırlanacak bir e-yayın için, amacınıza uygun olarak, kurumsal iletişim stratejileriniz çerçevesinde size özel içerik üretir.

Sahip olduğunuz online mecrayı canlı, renkli ve hareketli tutmanız için ihtiyacınız olan güncel içeriği hazırlar ve sizin için yönetir.

 

Web Metin Yazarlığı

İnternet için yazmak, klasik metin yazarlığından farklı kurallar içerir. Kullanıcılar sitenizde yer alan metinleri, kağıt üzerine yazılı metinler gibi okumazlar. Sayfalar arasında dolaşırken, gözleriyle anahtar kelimeleri tarar, resimlere takılır, bir paragraftan diğerine sıçrar ve aradıkları şeyi yakalamaya çalışırlar.

Aynı zamanda müşterilerinizin kişisel bilgilerini gönüllü olarak sitenize bırakmalarını, ürününüzle ilgili bir anket formunu doldurmalarını, ya da onlara vermek istediğiniz şey her neyse onu almalarını sağlamak için sitenizde kullanacağınız dile, üsluba ve metin düzene dikkat etmeniz gerekir.

Firmanıza ait web sitenizde hedef kitlenize anlatmak istediklerinizi, kurumsal kimliğinize uygun bir ses tonu ile aktarmalısınız. Genç bir kitleye yönelik hazırladığını e-magazinde ve bir finans portalında yer alan içeriklerde kullanmanız gereken dil birbirinden farklı olacaktır.

Kısaca internet sitenizin, doğru mesajı gerektiği gibi iletmesi, ziyaretçilerinizin sizinle etkileşime geçmelerini sağlar.

Derinev'in profesyonel metin yazarlarından oluşan proje destek ekibi, ihtiyaç duyduğunuzda, projenizin kapsamına ve konseptine göre, sürekli ya da proje bazlı olarak size, web sitesi metin yazarlığı hizmeti sunar. Kurumsal tanıtım metinlerinizi, ürün açıklamalarınızı yeniden kaleme alır. Online mecraya uygun reklam sloganınızı hazırlar, anlatmak istediklerinizi çarpıcı kelimelerle hedef kitlenizin zihnine yerleştirir.

Yazdır
Bookmark and Share
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
PowerWeb Hakkında
Kurumsal İletişim
Künye
Banka Hesap Bilgilerimiz
Çözüm Ortaklarımız
Bize ulaşın
Site Kullanım Koşulları
Abonelik Sözleşmesi
Abonelik Şartları
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Blog
Gizlilik ve Güvenlik
Bayilik Başvurusu