Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri
Ana Sayfa  >  PowerWeb Live
Hakkımızda
Neden PowerWeb
Kampanyalar
Abonelik İşlemleri
Duyurular
PowerWeb Live
PowerWeb Live nedir?
Live'ın avantajları nelerdir?
Live'ı kimler kullanır?
Live paketlerine göz atın!
PowerWeb Pro
PowerWeb Grid
Servisler
Çözümler
Live'ın avantajları nelerdir?


PowerWeb'de güven ve istikrar var!

Türkiye'nin prestijli markaları yıllardır bizimle çalışıyor.

Bunun onlarca nedeni var, bazıları: Üstün hizmet, hızlı çözüm, zamanında müdahale, kalite ve kalite…

Kullandığınız kadar ödeyin
Bir tasarımı ne kadar kullanabilirsiniz tam olarak bilemeyiz ama sonsuza kadar kullanamayacağınızı iyi biliyoruz.


PowerWeb abonesi olun Live çözümlerinden birini seçin, kullandığınız kadar ödeyin. Normal şartlarda web projeniz için satın aldığınız tasarım ortalama 3 sene içinde yeniliğini yitirir ve değiştirilmesi gerekir. Üstelik, sıfırdan yapılacak tasarım aklınızdakine uyacak mı, belli değildir. PowerWeb Live, önceden görerek seçtiğiniz tasarıma aylık olarak çok uygun ücretler ödeyerek sahip olma imkanı sunuyor. Bir tasarıma kullandığımız kadar ödeyin, fazlası cebinize kalsın!
İşlevsel, kaliteli, 10 renk alternatifli, harika tasarımlar
Live paketlerinin hepsinde aboneliğiniz süresince keyfinize göre her an değiştirip kullanabileceğiniz alt seçenekler bulunur.

İş olsun diye değil, size iş kazandırsın diye tasarladığımız birbirinden taze, yenilikçi, kaliteli tasarımlarda size en çok yakışacak olanı kendiniz görerek seçin. Live paketlerinde hayal kırıklıklarıyla karşılaşmak yok. Sizi en iyi anlatan tasarımı, 10 renk alternatifini keyfinizce kullanın.

İnternetin olduğu her yerde siz de olun
Yoksa sizin hala bir mobil siteniz yok mu?

PowerWeb, sitenizin mobil versiyonunu da ücretsiz sunar. PC, netbook, notebook, blackberry, iphone… tüm bilgisayarlardan ve internetin olduğu tüm telefonlardan müşterileriniz size hızla ulaşsın.
Sitenizdeki haberler, duyurular ve diğer tüm metinler internetin her yerinde dolaşsın. Sosyal medya paylaşım eklentisi sayesinde kolayca her yerde olun, internette daha çok yer alın.

İnteraktif olun, müşterilerinize yakınlaşın
Müşteri hizmetlerinizi iyileştirin, pazarlama hedeflerinize daha kolay gerçekleştirin.

Güncel haberlerinizi yayınlayın. Sitenize bırakılan mesajlara hemen cevap verin, müşteri hizmetlerinizi interaktif hale getirin. E-Bülten üyeliği ile müşterileriniz sitenize e-postalarını kayıt edebilirler. Böylece kampanya ve duyurularınız için bir müşteri mail veritabanı oluşturun. Dilediğinizde müşterilerinize e-posta göndererek pazarlama çalışmalarınızın hedefini 12'den vurun!

Power Web Grid paketlerinde Google Analytics hizmeti de var. Kim, nereden gelip sitenize girdi, hangi sayfaları gezdi veya arama motorlarında hangi kelimelerle sizi buldu? Site trafiğinizi detaylarıyla inceleyin, raporlayın. Sonuçları daha iyi pazarlama yapabilmek için kullanın.
Bir tek kuş dili eksik!
Yabancı müşteriler de sizi bulsun. İnternette sadece Türkçe konuşulmuyor, PowerWeb'de de öyle!


PowerWeb Live paketlerinde 2 dilde yayın standarttır. Bir lisan bir insan ise, 2. dilde PowerWeb 2. site demek. Buna 1 taşta 2 kuş da denebilir mi? Hayır daha fazlası! Google translate eklentisi sayesinde anında 44 dile daha tercüme. Siteniz toplamda 46 dilde uluslararası yayın yapsın!


Sitenizi kendiniz hızla ve kolayca yönetin!

Bu iş cep telefonundan mesaj atmaktan daha kolay.

İçeriklerinizi kolayca yükleyin, hızla güncelleyin! Kafanız karışmadan, zorlanmadan, oyalanmadan! Üstelik birşeyler ters giderse, biz yanınızdayız.

İnternet sınırsız, siteniz de öyle!
Şirketiniz ne kadar aktif cümle alem görsün!


Sitenizdeki manşet yazısına en çarpıcı haberinizi, ya da şirketinizi tam olarak anlatan mesajı yazın. Ziyaretçiler sitenize girdikleri anda aradıkları şey karşılarına çıksın. Ürünlerinizi tezgahta sergiler gibi sergileyin. Resimler, özellikler, videolar ekleyin. Yönetim panelinden sınırsız ürün sayfası açabilirsiniz. Hizmetlerinizi detaylarıyla anlatın. Power Web'de müşterileriniz için neler yapabileceğinizi anlatmak için bol bol yeriniz var!

Arama motorlarında kolay bulunun
Google'da ilk sıralarda yer almada madalya sizindir!

Power Web'in gelişmiş alt yapı sistemleri arama motorunda üst sıralarda çıkmak için gereken optimizasyon çalışmalarını kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Kesintisiz yayında olun.
PowerWeb paketlerine kurumsal barındırma hizmeti dahildir.

Hosting için kendinize bir yer aramakla uğraşmayın. E-mail servisini de kapsayan kaliteli, kesintisiz yayın hizmeti de bizden.

 

Yazdır
Bookmark and Share
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
PowerWeb Hakkında
Kurumsal İletişim
Künye
Banka Hesap Bilgilerimiz
Çözüm Ortaklarımız
Bize ulaşın
Site Kullanım Koşulları
Abonelik Sözleşmesi
Abonelik Şartları
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Blog
Gizlilik ve Güvenlik
Bayilik Başvurusu