Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri
Ana Sayfa  >  PowerWeb Live
Hakkımızda
Neden PowerWeb
Kampanyalar
Abonelik İşlemleri
Duyurular
PowerWeb Live
PowerWeb Live nedir?
Live'ın avantajları nelerdir?
Live'ı kimler kullanır?
Live paketlerine göz atın!
PowerWeb Pro
PowerWeb Grid
Servisler
Çözümler
Live'ı kimler kullanır?

Şimdi aklınızdaki web sitesini hızla yayına alma zamanı!

İyi bir internet sitesi deyince, aklınızda tam olarak ne var bilemeyiz. Ama ister kurumsal web sitesi, ister mikro site olsun bizde sizin için tasarlanmış, kullanışlı, kaliteli ve bütçenize uygun bir çözüm bulacağınızı iyi biliyoruz. Tıkır tıkır işleyen, kaliteli bir web sitesine hızla sahip olmak için tek yapmanız gereken PowerWeb Live abonesi olmak.

  • İşlevsel ve kaliteli bir web sitesi işimi görür, uçuk kaçık bir şeye gerek yok diyenlere
  • Mevcut sitesi arama motorlarında bulunamayan, yeni bir çözümle liste başlarını zorlamak isteyenlere
  • Eski web sitesini değiştirmek isteyen ama bunun için çok para harcamak istemeyenlere
  • İşi çok acil olup, bir an önce yeni bir web sitesine kavuşmak isteyenlere

Ekonomik ve işe yarar bir çözüm sunuyoruz. İşte biz bu parlak ve tasarruflu çözüme PowerWeb Live adını verdik!

PowerWeb abonesi olun, avantajlarıyla şaşırtan PowerWeb Live paketlerinden birini seçin, kolay kullanımlı içerik yönetim sistemimizi ve harika tasarımlarımızı hemen kullanmaya başlayın.

PowerWeb Live ile hazırlayabileceğiniz sitelere birkaç örnek bizden!

Kurumsal siteler   Küçük işletmeler   Kişisel siteler

Şirketinizi ve işinizi anlatan profesyonel görünümlü bir şirket sitesi hazırlayın. "İş olsun" diye değil "iş" olsun diye bir web siteniz olsun.

 

Bir cafe, bir güzellik merkezi, bir butik sahibi misiniz? Yoksa bir alışveriş merkezinde corner'ınız mı var?

PowerWeb Live müşterilerinize ve yeni müşterilere ulaşmak için doğru seçim. Google'da tam da sizin yaptığınız işi arayanlar size gelsin istemez misiniz?

 

Serbest çalışan bir ressam, bir broker, bir mimar, bir web tasarımcısı olabilirsiniz. Sizinle internette ilk defa karşılaşan ziyaretçiler işinizin kalitesini ilk önce sitenizin görsel kalitesiyle değerlendirirler. PowerWeb'in profesyonel tasarımları bu noktada da yardımınıza yetişir!

         
Kampanya siteleri  

Ürün siteleri

  Dernek, vakıf siteleri

Ürünleriniz, hizmetleriniz için bomba gibi bir kampanya hazırladınız. Mevcut sitenizin bir köşesinde kısıtlı bir alanda bombayı patlattınız. Ama üzgünüz, etkisi orda kaldı. Tüm internete kampanyanızı duyurmak için daha fazla bir şeyler yapmalısınız.

PowerWeb ile kampanya süresi boyunca kullanacağınız çarpıcı bir site hazırlayın. Bomba etkisi tüm internete yayılsın.

 

Krizde stoklar şişti, depolar doldu taştı. Elinizdeki ürünleri satmak için daha fazla tanıtıma ihtiyacınız var.

Belki siz krizi şansa çevirenlerdensiniz ve yeni ürünlerle piyasayı sarsmaya hazırlanıyorsunuz. Yeni ürünlerinizi anlatmak için ne yapacaksınız?

Fiziksel mağaza vitrinleri ve kataloglar yeni ürünlerin tanıtımı için artık yeterli değil. Ürünlerinize internette yer açın. Başlı başına sadece ürünlerinizi anlatan müşterilerinize ürünlerinizi aldıran, albenisi yüksek ürün siteleriniz olsun
.

 

Kâr amacı gütmeyen kurumlar, vakıf ve dernekler PowerWeb Live paketlerinden birini seçerek düşük maliyetli harika tasarımlar ile yayın yapabilirler.

Faaliyetlerini ve etkinliklerini üyelerine daha hızlı duyurabilir, üye e-posta veritabını oluşurabilir, üye başvurusu toplayabilir ve aklınıza gelecek her türlü internet ihtiyaçlarını PowerWeb paketleri ile karşılayabilirler.

Üstelik çok para harcamadan ve baş ağrısı çekmeden!

         
Uydu siteler
- PowerWeb alt yapısı arama motorlarında kolayca bulunmanıza öncelik verir. Mevcut siteleriniz sizinle aynı işi yapan şirketler arasında kaybolup gitmesin. Sizin yaptığınız işi, sattığınız ürünleri arayan potansiyel müşteriler önce uydu sitenize gelsin, daha fazlası için mevcut sitenize yönlensin. Çünkü PowerWeb siteleri arama motorunda daha kolay bulunur.   -Asıl faaliyet alanınız dışında yan ürünleriniz/hizmelteriniz olabilir. Mevcut sitenizde bu yan faaliyetlerinize geniş yer veremeyebilirsiniz. Bu yüzden arama motorları da size yer vermezler. Sadece yan faaliyetlerinizi anlatan, ama geniş geniş, detaylıca anlatan bir uydu site sahibi olarak bu soruna bir son verebilirsiniz.   -Gittigidiyor.com, sahibinden.com, alibaba.com gibi dev e-ticaret siteleri üzerinde bir mağazanız var. Bu sitelerde ürün ve hizmetleriniz için ayrılan yer kısıtlıdır. Daha fazla alan için para ödemek zorunda kalabilirsiniz. PowerWeb'de bir uydu siteniz olsun, sınırsız sayfalar açarak bu e-ticaret sitelerindeki mağazanızın tanıtımını yapın ve dilediğiniz kadar ürün yükleyin. Satış aşaması için uydu sitenizi bu dev e-ticaret sitelerine yönlendirin.

Yazdır
Bookmark and Share
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
PowerWeb Hakkında
Kurumsal İletişim
Künye
Banka Hesap Bilgilerimiz
Çözüm Ortaklarımız
Bize ulaşın
Site Kullanım Koşulları
Abonelik Sözleşmesi
Abonelik Şartları
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Blog
Gizlilik ve Güvenlik
Bayilik Başvurusu