Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri
Ana Sayfa  >  PowerWeb Grid
Hakkımızda
Neden PowerWeb
Kampanyalar
Abonelik İşlemleri
Duyurular
PowerWeb Live
PowerWeb Pro
PowerWeb Grid
PowerWeb Grid nedir?
Grid'de işler nasıl yürür?
Grid'i kimler kullanır?
Örnek Çalışmalar
Grid tasarımlarının Live'dan farkı nedir?
Grid'in avantajları nelerdir?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Servisler
Çözümler
Grid'de işler nasıl yürür?

PowerWeb Grid ile büyük tasarımlara küçük fiyatlarla sahip olmanın sırrı

Abonelerimizle yaptığımız iş birliği, onların büyük tasarımlara küçük fiyatlarla sahip olmalarını mümkün kılıyor. Fiyatları nasıl bu kadar düşürdüğümüzden bahsederken kendi yapabileceğiniz işler için sizden para almadığımızı anlatmıştık.

İşte iş süreçlerimizi, maliyet arttırıcı unusurlardan temizlediğimizde fiyatların ne kadar ekonomik olabileceğini gördük. Aslında bu maliyetleri arttıran işler, sizin yapabileceğiniz kadar basit. Öyleyse niye sizin de yapabileceğiniz işler için sizden para alalım? Eğer küçük fiyatlar için, küçük bir işbirliğine ve sonuçta büyük tasarımlara sahip olmaya varsanız, buyrun sizi PowerWeb Grid'le tanıştıralım.

PowerWeb Grid'de işler böyle yürüyor:

  • Projenizi en hızlı şekilde yayına almak için, önceden hazırladığımız çeşitli içerik modellerinden birini seçersiniz. Etkileyici işlere imza atmayı gelenekselleştiren tasarımcılarımız, standartlarını sizin seçtiğiniz sayfa üzerinden çalışarak, hız kazanırlar. Böylece daha işin başında, boş bir sayfa üzerine çizilecek ilk taslağın kararsızlıkları, ardından detaylarda boğulan emek ve değişikliklerle uzayıp giden zaman maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.

  • Grid paketlerinin sipariş aşamasında size en uygun içerik modelini ve sitenizde kullanmak istediğiniz rengi seçip ödemenizi yaparsınız. Ödeme onayınızdan sonra, size biref formu gönderilir, siz bu formu doldurduktan sonra web sitenizin üretiminden önce sizinle online ortamda görüşüyoruz. Fiziksel görüşme yapmıyoruz. Online proje yönetim sistemimiz ile karşılıklı bilgi alışverişi sağlıyoruz. Böylece, uzayıp giden fiziksel toplantıların ve tekrarlanan ön görüşmelerin, klasik ajans işlerinde fiyatlara yüklediği ağırlığı PowerWeb'de sıfıra çekiyoruz. Bu maliyet avantajını da fiyatlara yansıtıyoruz.

  • Tasarım için gereken malzemeleri ise bize e-posta ve kargo ile ulaştırıyorsunuz. Tasarımcılarımız sizden gelen brief ve tasarım malzemeleri ile 2 adet farklı tasarım alternatifi çalşıyorlar. Bu 2 farklı tasarımı size .jpg formatında gönderiyoruz. Seçtiğiniz tasarım üzerinde istediğiniz değişiklikleri bize bildiriyorsunuz. Bu düzeltmeler sadece 1 defaya mahsustur. Böylece, defalarca sil baştan yapılan tasarımların ve ardı arkası kesilmeyen düzeltmelerin projenize yüklediği maliyetleri de bertaraf etmiş oluyorsunuz.

  • Son düzeltmeleriniz yapıldıktan sonra projenizin size özel tasarımına, PowerWeb altyapısı ve teknik özellikleri ile içerik yönetim yazılımı entegre edilir ve üretim hızla tamamlanır. Siz de hemen yayına başlayabilirsiniz.

Yazdır
Bookmark and Share
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
PowerWeb Hakkında
Kurumsal İletişim
Künye
Banka Hesap Bilgilerimiz
Çözüm Ortaklarımız
Bize ulaşın
Site Kullanım Koşulları
Abonelik Sözleşmesi
Abonelik Şartları
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Blog
Gizlilik ve Güvenlik
Bayilik Başvurusu