Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri Hazır Site Paketi - Hazır Site Paketleri
Ana Sayfa  >  Duyurular
Hakkımızda
Neden PowerWeb
Kampanyalar
Abonelik İşlemleri
Duyurular
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
Aura Cleanmax temizliği web’e taşıdı
PowerWeb Live
PowerWeb Pro
PowerWeb Grid
Servisler
Çözümler
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?

PowerWeb nasıl bu kadar ekonomik?

Madem ki merak ettiniz, işimizin birkaç altın sırrını sizinle paylaşalım:

  1. PowerWeb'i herşeyden önce bir iş fikri olarak görüp, maliyetleri bu kadar düşürebilmek için yıllardır çalışıyoruz. 
  2. Siz tasarruf edebilin diye önce biz tasarruf ediyoruz. Daha çok dış kaynak kullanıyoruz. Online hizmet anlayışımız ve çalışma şeklimiz daha çok tasarruf etmemizi sağlıyor ve farkı fiyatlarımıza yansıtıyoruz. 
  3. Geliştirdiğimiz sistemler, esnek ve yeniliklere açık.
  4. Tasarımcılarımızın düşük fiyata kaliteli işler üretmeleri için ihtiyaçları olan herşeyi önceden hazırlıyoruz.
  5. Sizin yapabileceğiniz işler için size, ekstra maliyetler çıkarmıyoruz.

Abonelik bedellerimizin neden bu kadar ekonomik olduğuyla ilgili daha fazlasını merak ediyorsanız işte tüm sırlarımızı çarşaf çarşaf önünüze seriyoruz:

Süper fiyatlara, süper web siteleri üretmenin akıllı 6 yöntemi

Yazılım maliyetlerinde %70 tasarruf   Yeni, ekonomik ve hızlı yöntemler geliştirdik!   Kalitesi yüksek, fiyatı düşük tasarımlar

Düşünün ki yüzlerce
farklı model özel araba
üreten bir 
atölyeniz var.
Bir gün yüzlerce yeni arabayı çalıştıracak yeni ve seri olarak üreteceğiniz bir motor
geliştiriyorsunuz. Sizce bunun maliyetlerinize etkisi ne olurdu? İşte tam da bunun gibi ürettiğimiz farklı tasarımları seri ürettiğimiz altyapı ve yazılım ile çalıştırıyoruz. Böylece konfigurasyonlar için gereken zaman ve emek maliyetinden kurtuluyoruz!

ACMS adıyla ilk ürettiğimiz içerik sistemini önce kurumsal web sitelerinde kullandık. Daha sonra, bir web sitesinden daha fazlasına ihtiyacı olan müşterilerimiz için Türkiye'nin en çok ziyaret edilen portallarını yöneten FREKANS'ı ürettik. Frekans geliştikçe, farklı internet projelerinin yönetimini gerçekleştirecek POWERWEB ENGINE çıktı ortaya. Gelişmiş ve esnek altyapı sistemlerimiz her proje için sıfırdan üretilmediğinden yazılım maliyetlerimiz de %70 azalmış oldu. Herkes için kullanışlı, kaliteli ve düşük bütçeli internet siteleri üretmek için bu tasarrufu fiyatlarımıza yansıttık.

 

Web sitenizi dinamik gösteren, dolayısıyla şirketinize de "burası aktif, yaşayan bir kurum" imajını veren hareketli ve etkileyici animasyonlar hazırlamak ekstra bilgi düzeyi ve tecrübe gerektirir. Bu tip Flash uygulamalar ne yazık ki maliyetleri otomatikman ikiye katlar.

PowerWeb'de Flash
animasyonlar yerine
ajax ve java script
teknolojileri ile resimleri,
renkleri ve yazıları kullanarak web sitenize hareket katmanızı sağlıyoruz. Amaç canlı ve dinamik bir site görünümüyse, bunun en ucuz yolu işte bu!
Üstelik bu yol sayesinde arama motorlarında daha kolay bulunuyorsunuz!


Ama yine de özel projeleriniz için Flash animasyonlar olmazsa olmaz öneme sahipse, bu sefer animasyonlardaki ekonomik fiyatları ve janjanlı işleri ile aklınızı çelecek çözüm ortaklarımızdan yardım alabilirsiniz.

 

 

Tasarımlarımıza gelince…
Biz hep önce ekran
karşısındaki kullanıcıyı
düşündük. Sonra
çizgilerin, renklerin ve görsellerin sizi en iyi şekilde anlatması istedik. İnternet dünyasının en güncel, en yeni tasarımlarını sürekli takip ediyoruz ve yenilikleri çok hızlı uygulamaya alıyoruz. Biz tasarımdaki kalite politikamızı en baştan belirledik ve hep ona göre ama en son çizgilerle tasarlıyoruz.

Boş bir sayfa üzerine çizilecek ilk taslağın kararsızlıkları, ardından detaylarda boğulan emek ve değişikliklerle uzayıp giden zaman tasarımcılarımıza yüklenen en ağır maliyeti oluşturuyor.

Daha işin başında, tasarımcılarımıza boş bir sayfa yerine standartlarını sizin seçtiğiniz sayfa modellerini veriyoruz.* Hazır bir sayfa modeli üzerinden yola çıkarak heyecan verici, kullanışlı ve amaca uygun site tasarımlarını daha kısa sürede üretebiliyoruz.

Böylece emek ve zamandan tasarruf ederek maliyeti düşürüyor ve bunu doğrudan fiyata yansıtıyoruz.

*PowerWeb Pro çözümlerimizde gelişmiş altyapı sistemleri ve tasarımlar tamamen size özel olarak projelendirilir.

         
Kurumsal barındırma olsun, hem siz hem biz rahat edelim!  

Kendi yapabileceğiniz işler için sizden para almıyoruz.

  İşimiz bitse de sizin yanınızdayız.

Müşterimizin internet
yayınını
üçüncü ellere
teslim ettiğimizde, hosting
şirketlerinden kaynaklanan sıkıntılar yüzünden kendi web sitelerinde kayıplar yaşadıklarını gördük. Bu onlar için ekstra para ödemek, bizim içinse beklenmedik işleri yüklenmek demekti. Bu işe bir son vermek için biz de bir sunucu çiftliği kurduk ve müşterilerimizin hosting sorununu kökünden kuruttuk.

Sadece projelerini ürettiğimiz müşterilerimize, sıfır kayıp ve kesintisiz yayın için kurumsal barındırma servisi sunuyoruz. Böylece PowerWeb aboneleri internet yayını ve e-posta servisi için farklı bir hosting maliyeti yüklenmekten de kurtulmuş oluyorlar.

 

İçerik sistemlerimizi kullanmak öyle kolay ki, bunu bir e-mail göndermeyi bilen herkes yapabilir. Böylece internet sitenizdeki içerik güncelleme işlemleri için ekstra paralar ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Ama metin yazarlığı ya da güncelleme gibi konularda profesyonel destek almak isterseniz bu sefer de düşük fiyatlı gelişmiş içerik servislerimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz, bağımsız çalışan bir ekip, sizi keyiflendirecek kadar şaşırtıcı bir bütçe karşılığında metin yazarlığı ve güncelleme işlemlerinizi yapabilir.

 

PowerWeb'in herşeyden
tasarruf
ederken, bir türlü vazgeçemediği
bir
alışkanlığı var: Müşterilerinin
yanında olmak. Abonelerimizden asla tasarruf etmiyoruz! İşimiz bitse de, projeniz teslim edilse de biz hep yanınızdayız. Aboneleğiniz devam ettiği sürece teknik ya da diğer yardım konularında her an yanınızdayız. Çevrimiçi hizmet anlayışımız da işte buyüzden var.

İşimiz bittikten sonra da müşterilerimizin hep yanında olduk. İhtiyaç duydukları her an bize ulaştılar. Online müşteri hizmetleri, tasarruf politikamızın bir sonucu ama bu abonelerimizden tasarruf etmek için değil, daha çok aboneye daha hızlı hizmet verebilmek için kurguladığımız bir hizmet sistemi. Ne zaman başınız sıkışsa, bizi olduğumuz yerde bulacaksınız!

Yazdır
Bookmark and Share
PowerWeb'i Tanıyın
Nasıl bu fiyatlara satılıyor?
Grid ve Live çözümlerini karşılaştırın
Türkiye'deki en iyi web sitesi fiyatı: 58TL
PowerWeb Hakkında
Kurumsal İletişim
Künye
Banka Hesap Bilgilerimiz
Çözüm Ortaklarımız
Bize ulaşın
Site Kullanım Koşulları
Abonelik Sözleşmesi
Abonelik Şartları
Sık Sorulan Sorular
Yardım
Blog
Gizlilik ve Güvenlik
Bayilik Başvurusu