Bekleyiniz

Powerweb nedir? Powerweb, ihtiyaç duyduğunuz tüm internet hizmetlerini gelişmiş teknoloji alt yapısı ve uzman ekibi ile tek bir ürün olarak sunan profesyonel web sitesi sistemidir. Fiyata neler dahildi...

Powerweb nedir?

Powerweb, ihtiyaç duyduğunuz tüm internet hizmetlerini gelişmiş teknoloji alt yapısı ve uzman ekibi ile tek bir ürün olarak sunan profesyonel web sitesi sistemidir.

Sitenizi tek başınıza açmak için gereken her şey mevcuttur. Hosting, web sitesi, e-posta hesabı, SEO desteği, mobil uyumlu tasarım hizmetleri bulunmaktadır.

Satın aldığınız hizmet ve özellikler dışında, ekstradan ücret ödemenize gerek yoktur.

Web sitenizin içeriklerinin düzenlenmesi oldukça kolaydır. Korkmanıza gerek yoktur. Takıldığınız yerlerde teknik ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Web sitem ne zaman açılır?

Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra 30 dakika içinde seçtiğiniz web sitesi kurularak size teslim edilecektir. Daha sonra içeriklerinizi ve firma bilgilerinizi girerek web sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Aldığınız pakete göre e-posta, bandwith ve disk alanlarındaki kotalarınız değişkenlik göstermektedir. Kotalarınızı yükseltme imkanınız bulunduğu gibi sayfa ve ürünleriniz için sınır bulunmamaktadır. Ekstra paketler için tıklayınız.

Teknik sorunlar için bize 7/24 mail ve iletişim formları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde size geri dönüş yapılacaktır.